Wijk-dorpsraden

Binnen elk dorp & wijk zijn vrijwilligers actief voor GlaswebVenray.
Onderstaand een overzicht van Glasweb-coördinator per dorp / wijk.
Zij zullen samen met de Glasweb-teamleden uw vragen beantwoorden en helpen bij de aanmeldingen. Mogelijk zetten zij uw vraag door naar het kernteam, aannemer en/of provider die dit dan verder oppakt.

Wijk / dorp

Coördinator

Mailadres

Antoniusveld

Wilbert Litjens

Antoniusveld@glaswebvenray.nu

Brabander

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Brukske

Petra van Duijnhoven

Brukske@glaswebvenray.nu

Centrum

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Landweert 

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Veltum

Roel van Osch

veltum@glaswebvenray.nu

Vlakwater

Pieter Weerts

wijkraad@glaswebvenray.nu

Noord - West / Molenklef

Elly Keijsers

noord-west@glaswebvenray.nu

West - Midden

Vacant

info@glaswebvenray.nu

West - Zuid

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Zuid

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Smakterheide

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Oranjebuurt / Burggraaf

Vacant

info@glaswebvenray.nu

Blitterswijck

Manita Janssen

Blitterswijck@glaswebvenray.nu

Blitterswijck

Sonja Huijs

Blitterswijck01@glaswebvenray.nu

Castenray

Wil Janssen

Castenray@glaswebvenray.nu

Geijsteren

Will Reijnders

Geijsteren@glaswebvenray.nu

Heide

Francis Jenniskens

Heide@glaswebvenray.nu

Leunen

Barry Willems

Leunen@glaswebvenray.nu

Leunen

Leunen

Annemarie van Kruijssen

Remie vd Craats

Leunen01@glaswebvenray.nu

 

Merselo

 

Merselo@glaswebvenray.nu

Oirlo

Oirlo

Oirlo

Hans Loonen

Paul Geurts

Eric Flinsenberg

Oirlo@glaswebvenray.nu

Oirlo1@glaswebvenray.nu

Oirlo2@glaswebvenray.nu

Oostrum

Leo Lenssen

Oostrum@glaswebvenray.nu

Smakt - Holthees

Reinhold Oehmen

Smakt-Holthees@glaswebvenray.nu

Veulen

Ruud Wilms

veulen@glaswebvenray.nu

Vredepeel

Theo Kooter

Theo@glaswebvenray.nu

Wanssum

Rob Krebbers

Wanssum@glaswebvenray.nu

Ysselsteyn

Bart Philipsen

Ysselsteyn@glaswebvenray.nu

 Ysselsteyn

Sieb Nijssen

Ysselsteyn01@glaswebvenray.nu

 Ysselsteyn

Peter Philipsen 

Ysselsteyn02@glaswebvenray.nu